NASHI
Produkty spoločnosti NASHI neobsahujú žiadne látky, ako sú  sls / sles, sulfáty, fosfáty alebo parabény. Tieto informácie sú zobrazené na každom jednotlivom produkte pre našich zákazníkov čo najväčšiu bezpečnosť. Výrobky spoločnosti NASHI ARGÁN zohľadňujú vplyv na životné prostredie. Obaly sú vyrobené z recyklovaných a recyklovateľných materiálov a výrobný proces využíva energiu z obnoviteľných zdrojov. Všetok arganový olej obsiahnutý vo výrobkoch je 100% biologický olej.

produkty od značky NASHI kúpite u mňa v kaderníctve 

ARGANOVÝ HYDRATAČNÝ ŠAMPÓN 

Základom zážitku je Nashi Argán ! Je vhodný pre všetky typy vlasov, jemne čistí, poskytuje maximálnu hydratáciu, hebkosť a je ideálny pre každé použitie. Vďaka svojej špeciálnej formule , ktorá rešpektuje prirodzenú hydratáciu vlasov, zabraňuje efektu kučeravenia vlasov. Najviac nedisciplinované vlasy budu zdravšie, jemnejšie, viac hydratované a vitálne .

Cena : 14 € / 200 ml 

Cena : 26 € / 500 ml 

ARGANOVÝ HYDRATAČNÝ KONDICIONÉR

Ide o najpopulárnejší produkt na rozčesávanie nedisciplinovaných matných vlasov , ktoré sú poškodené farbením a je určený pre všetkých, ktorý hľadajú viac výživy pre svoje vlasy. Okrem disciplíny a efektu samorozčesania zaručuje obnovu, jas a ochranu farby s dlhotrvajúcim účinkom aj po oplachovaní. Vlasom dodáva jemnosť.  Aplikujte na mokré vlasy a nechajte pôsobiť 3 minúty. 

Cena : 14 € / 200 ml

Cena : 26 € / 500 ml 

INSTANT BEZOPLACHOVÁ MASKA

Hydratačný sprej s arganovými olejom vhodný pre všetky typy vlasov. Reparuje poškodené vlasy, dodáva im lesk, chráni ich pred teplom a vlhkosťou. Lesklé, na dotyk hodvábne a ľahko upraviteľné vlasy sú jeho prioritou ! Aplikujte do vlhkých vlasov a upravujte podla potreby.

uľahčuje rozčarovanie, modeluje účes, dodáva lesk, zabraňuje zamotaniu vlasov, pôsobí proti krepovateniu, chráni vlas pred teplom, chladom a poškodením

Cena : 17 € / 150 ml 

ARGANOVÁ HYDRATAČNÁ MASKA 

Abc maska, do ktorej sa zamilujete, vďaka ľahkému použitiu a okamžitým výsledkom. Je navrhnutá tak aby sa používala raz za týždeň namiesto kondicionéru alebo ako intenzívna liečba, najme v stresových obdobiacha. Dôkladná infúzia preniká hlboko do vlasov, vyživuje a obnovuje štruktúru bez toho aby ich zaťažila.  

Cena : 17 € / 150 ml 

Cena : 34 € / 500 ml 

ARGANOVÝ HYDRATAČNÝ OLEJ 

Tekuté zlato do vlasov !!! Je vhodný pre všetký typy vlasov, dôsledne hydratuje vlasy a vlasovú pokožku, poskytuje maximálny lesk, hebkosť a je ideálny pre každodenné použitie.

Aplikujte do vlhkých vlasov, v prípade potreby aj do suchých končekov 

ihneď sa vstrebáva, uľahčuje rozčesanie, nezaťažuje a nemastí vlasy, chráni pred UV žiarením a pred poškodením.

 Cena : 11 € / 30 ml

Cena : 26 € / 100 ml  

SILVER - BIELIACI ŠAMPÓN

Šampón s extra bieliacim účinkom. Eliminuje žlté odlesky v šedivých a blond vlasoch . Je vhodný pre všetky typy vlasov. Je šetrný k vlasom, obnovuje bunkovú štruktúru vlasu, chráni farbu pred vyplavením.

potláča žlté odlesky v blond vlasoch, má silné hydratačné účinky, chráni farbu vo vlasoch

Cena : 15 € / 250 ml 

ARMONIA - ŠAMPÓN NA VLASOVÚ POKOŽKU

Šampón ARMONIA  šampón na pokožku. Jeho prednosťou je čistiaca schopnosť, revitalizácia pokožky a vysoká hydratačná vlastnosť. Pokožke a vlasom dodáva pocit úplnej slobody a upraviteľnosti, ktorý chcete dostať aj bez perfektného vysušenia vlasov. Šampón neobsahuje alergény, je obohatený o rastlinné extrakty. Obsahuje organický arganový olej, ktorý je uznávaným a efektívnym zdrojom vlhkosti. Bez fosfátov, parabénov, PPG, EDTA, farbív a silikónu. 

Cena : 15 € / 250 ml 

FILER THERAPY - REGENERAČNÝ ŠAMPÓN

Šampón pre nevýrazné, suché a poškodené vlasy. Obohatený o aktívne látky s obsahom rastlinných kmeňových buniek, tie dopravujú do vnútra vlasu molekuly kolagénu, keratínu a elastínu. Dodávajú vlasom lesk a elasticitu. Revitalizované, na dotyk hodvábne a ľahko upraviteľné vlasy! 

Cena : 17 € / 250 ml

FILER THERAPY - REGENERAČNÝ KONDICIONÉR 

Rekonštrukčná maska obohatená o rastlinné kmeňové bunky s obsahom kolagénu, elastínu a keratínu vlasy sú okamžite jemné a majú nádherný lesk. Chráni farbu,  uľahčuje rozčesávanie vlasov, rekonštruuje poškodené vlasy, uzatvára a sceľuje ich končeky. Obnovuje prirodzené zdravie vlasov. Po aplikácii nechajte pôsobiť 2 až 3 minúty.

Cena : 19 € / 150 ml

FILER THERAPY - REGENERAČNÁ LIFTINGOVÁ MASKA

Rekonštrukčný elixír obohatený o rastlinné kmeňové bunky s obsahom kolagénu, elastínu a keratínu. Vlasy sú okamžite jemné a majú nádherný lesk. Chráni farbu a uľahčuje rozčesávanie vlasov. Rekonštruuje poškodené vlasy Uzatvára a sceľuje ich končeky. Obnovuje prirodzené zdravie vlasov. Po aplikacii nechajte pôsobit 5 minut a opláchnite

Cena : 20 € / 2 x 20 ml

CAPIXYL ENERGIZUZJÚCI ŠAMPÓN

Energizujúci šampón určený na ošetrenie citlivej vlasovej pokožky a na prevenciu proti vypadávaniu vlasov. Šetrne čistí pokožku preto je vhodný na každodenné použitie. Udržuje prirodzenú rovnováhu, zmierňuje vypadávanie vlasov, reguluje nadmernú tvorbu kožného mazu, eliminuje olupovanie vlasovej pokožky.

Cena : 15 € / 200 ml 

CAPIXYL 7 DŇOVÝ PROGRAM 

7 dňový program je určený ako doplnok pre 30 dňové ošetrenie. Inovatívne intenzívne ošetrenie proti vypadávaniu vlasov s Capixyl sérom a aktívnymi - kmeňovými bunkami. Tie obnovujú činnosť oslabených vlasových folikul, zatiaľ čo Capixyl zvyšuje ich revitalizáciu. 

Cena : 18 € / 20 ml